Movies
Ratings
105
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.0