Movies
Ratings
314
Zootopia 2Rated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Blow-UpRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Someone You LovedRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Infinity PoolRated ★ 1.5