Titles you rated
ElementalRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
CarterRated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 4.0