Series
Ratings
29
Something About 1%Rated ★ 2.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 1.0
Missing NineRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0- Hong Ik SuperRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0