Movies
Ratings
154
ParasiteRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0