Movies
Ratings
174
SpectralRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
Æon FluxRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0