Titles you rated
Amagi Brilliant ParkRated ★ 3.5
Angel Beats!Rated ★ 4.5
Tamako MarketRated ★ 1.5
Guilty CrownRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 1.5
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 2.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
AnotherRated ★ 3.0
High School of the DeadRated ★ 2.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
ClannadRated ★ 4.0
Hanasaku IrohaRated ★ 2.0
Spice and WolfRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 3.5
- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 0.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 4.0
Log HorizonRated ★ 2.0