Movies
Ratings
108
Robot DreamsRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
1st KissRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
MaborosiRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Kids are fineRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5