Series
Ratings
14- Umino HajimariRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0