Series
Ratings
87
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 0.5
Princess AuroraRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0