Titles you rated
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0