Titles you rated
Five Senses of ErosRated ★ 0.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 5.0
On a Magical NightRated ★ 4.5
Fried Green TomatoesRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.5
Baseball GirlRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 5.0
Why Did You Come to My HouseRated ★ 5.0
The DandelionsRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.5
Café LumièreRated ★ 4.0
AmyRated ★ 3.5- Blooming In SpringRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 4.5
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 4.0
The Running ActressRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5