Titles you rated
SaltRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
StalingradRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
DownfallRated ★ 4.0
My WayRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0