Series
Ratings
20- 와라! 편의점Rated ★ 4.0
- BeybladeRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5