Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
SingRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5