Titles you rated
- Shangri-La Frontier Season 2Rated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
The Faraway Paladin: The Lord of Rust MountainRated ★ 3.0
The Unwanted Undead AdventurerRated ★ 4.0
Shangri-La FrontierRated ★ 4.0
The Rising of The Shield Hero Season3Rated ★ 3.0
Goblin Slayer ⅡRated ★ 3.5
Berserk of GluttonyRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 4.0
The Eminence in ShadowRated ★ 3.5
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 5.0
A Herbivorous Dragon of 5,000 Years Gets Unfairly VillainizedRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0