Movies
Ratings
208
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 2.5
CanolaRated ★ 3.5
Our TownRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0