Series
Ratings
100- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
- BeybladeRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5- The Future DiaryRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0