Titles you rated
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.5
24Rated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.5- Blue Mountain StateRated ★ 4.0
- Blue Mountain StateRated ★ 4.0
Blue Mountain StateRated ★ 4.0- Louie Season 1Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5- Eyes of DawnRated ★ 4.0
- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0