Titles you rated
The Front LineRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0