Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5