Movies
Ratings
205
Minority ReportRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Seven Years of NightRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.0
Venus TalkRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
Enemies In-LawRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0