Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Queen For Seven DaysRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0- Britannia HighRated ★ 4.0
- 정의의 아군Rated ★ 5.0
Awkward.Rated ★ 4.5
Pretty Little LiarsRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
The StrainRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 5.0