Series
Ratings
32
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Honest LivingRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0