Titles you rated
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 5.0
THE iDOLM@STER SideMRated ★ 5.0- The iDOLM@STERRated ★ 5.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Angel Beats!Rated ★ 4.0
ClannadRated ★ 4.0
To Love-RuRated ★ 1.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Yosuga no SoraRated ★ 4.5
School DaysRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 4.0