Movies
Ratings
575
The Green KnightRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
MenRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The MechanicRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5