Series
Ratings
116
Secret InvasionRated ★ 1.0
The Book of Boba FettRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Andor Season 1Rated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5