Series
Ratings
86
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.0- 키즈나이버Rated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 5.0