Movies
Ratings
24
Inside OutRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0