Movies
Ratings
222
ChefRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Leave No TraceRated ★ 3.5
How to Let Go of the World: and Love All the Things Climate Can't ChangeRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
On The Road One DayRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
In Another CountryRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5