Titles you rated
Society of the SnowRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 3.5