Series
Ratings
48
His & HersRated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 4.5
The SurvivorsRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
HouseRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
The Bletchley CircleRated ★ 3.5
The Bletchley CircleRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5