Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0- Love and LeashesRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
Memories of TomorrowRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0