Series
Ratings
51
AtypicalRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 3.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
TrinketsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
A-TEENRated ★ 2.5
XXRated ★ 2.0
My Fuxxxxx RomanceRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
EasyRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0