Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
My Horrible BossRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
PastaRated ★ 5.0
SignRated ★ 2.5