Movies
Ratings
534
LUCK KEYRated ★ 3.0
When the Last Sword Is DrawnRated ★ 4.0
CenturionRated ★ 3.5
The AssassinsRated ★ 3.0
King ArthurRated ★ 3.5
White VengeanceRated ★ 2.5
Behind Enemy LinesRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 3.0
Battle of the WarriorsRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Innocent StepsRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 2.5