Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Sunset SunriseRated ★ 2.0
QueenpinsRated ★ 2.5
The SwimmersRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 2.0
Roujin ZRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
Hillbilly ElegyRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.0