Titles you rated
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
SirensRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5- すいかRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 1.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 1.0