Movies
Ratings
15
The ThievesRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0