Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0