Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
G.B.F.Rated ★ 1.0
The DUFFRated ★ 1.5
La Vie en RoseRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
BurntRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
MotherRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5