Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 0.5
Sharp1Rated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 2.5
- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.0