Movies
Ratings
105
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.0- Riddles of the SphinxRated ★ 4.5
TurboRated ★ 2.0- BlackRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.5