Titles you rated
My PrincessRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Lights and ShadowsRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0