Titles you rated
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0