Titles you rated
A Cinderella Story: Once Upon a SongRated ★ 4.0
CaptivityRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.5
HappinessRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.0
Ju-on: The Final CurseRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 2.0
CadaverRated ★ 2.5
Attack on the Pin-Up BoysRated ★ 1.5
1 Litre of TearsRated ★ 2.0
BewitchedRated ★ 2.0
Dasepo Naughty GirlsRated ★ 0.5
The Doll MasterRated ★ 3.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
The GhostRated ★ 3.0
Miss Gold DiggerRated ★ 2.0
Bunshinsaba 2Rated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 4.0