Movies
Ratings
358
The KingRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 2.5
I Give My First Love to YouRated ★ 0.5
TriangleRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 2.5
Ocean's TwelveRated ★ 2.5
Stuart Little 2Rated ★ 1.5
MatildaRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 2.5