Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.0
After the StormRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 0.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 3.0