Titles you rated
Train to BusanRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 1.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Death BellRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0