Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Bodyguards and AssassinsRated ★ 2.0
The Scorpion KingRated ★ 2.0
The MedallionRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Slow VideoRated ★ 2.0
Game of DeathRated ★ 2.0
Midnight DinerRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 1.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 5.0